WEB-DESIGN та ДИЗАЙН поліграфії

WEB-Дизайн – вид графічного дизайну, спрямованний на розробку та оформлення об’єктів інфрмаційного середовища інтернету, покликаний забезпечити їм високі споживчі властивості та естетичні якості.

  • Розробка логотипу
  • Створення фірмового стилю
  • Дизайн-інтерфейс: дизайн адміністративних частин сайту, WEB-додатків і інших складових частин, метою яких є зручність використання і лаконічність
  • Дизайн елементів сайту: меню, форма зворотного зв’язку і інше ..
  • Комплексний дизайн-проект з безліччю взаємопов’язаних завдань в області дизайну (корпоративний стиль і розробка на його основі дизайну сайту і ін.)
  • Дизайн Flash-банера.

Дизайн поліграфії – це обличчя компанії, і поряд з фірмовим стилем і розробкою логотипу вважається важливою ланкою, що становить успіх просування. Будь-яка діяльність компанії неможлива без друкованої продукції. Буклети та бланки, конверти і листівки, що розповідають про компанії – все це, так чи інакше, грає важливу роль, як у створенні іміджу компанії, так і в позиціонуванні бізнесу. Ось чому послугами дизайнерів поліграфічної продукції зараз користуються практично всі, адже грамотно розроблений дизайн поліграфії здатний вивести на новий рівень рекламні компанії.

Поліграфія і дизайн завжди разом. Без гарного та яскравого макета поліграфія марна. А в тому, навіщо потрібна якісна поліграфія багато хто вже розібрався. Якісна поліграфія – це високі продажі і авторитетність фірми.

All rights reserved © FUTURE-IT

Powered by WordPress

Theme by SEOS