Текстиль рекламний

ПРОМО-ОДЯГ

Промо одяг – це речі, які найчастіше ви бачите на людях при проведенні масових заходів, таких як акції, волонтерські програми, промо-акції. Людина в промо одягу відразу створює загальне враження про компанію і привертає увагу в людних місцях.
Ми надаємо нашим клієнтам послуги виготовлення, пошиття та індивідуальної розробки рекламної промо одягу.

Існують різні види промо виробів для всіх сезонів року. Влітку для проведення акцій можна замовити пошиття футболок, взимку – регланів, жилетів, курточок, навіть шарфів. Плюс до таких виробів можна замовити рюкзаки або сумки, в які промоутер може покласти продукцію, листівки.

ЕКО-СУМКИ

Експерти підрахували, що в рік середньостатистичний покупець витрачає на поліетиленові пакети близько 250 гривень, коли одна еко-сумка замінює десяток пакетів. Таким чином, використання такої сумки втричі ефективно: турбота про екологію, економія коштів, реклама Вашого підприємства в інших містах.

Матеріал, з якого вони виготовляються одночасно надійний і легкий, такі сумки є дуже міцними. Вони добре стираються, не втрачають зовнішнього вигляду і кольору, швидко сохнуть і пропускають повітря.

РУШНИКИ

Рушники з логотипом – оптимальний варіант подарунка для Партнерів, клієнтів і співробітників компанії. У такого подарунка є маса плюсів до того ж, упакувавши його в красиво оформлену коробку, він зробить незабутнє враження.

Рушники – це практичний і довговічний презент

ХУСТКИ ТА БАНДАНИ

Косинки, хустки – це трикутний шматок тканини з обробленими краями. Часто використовується жінками як головний убір або шийну хустку. Виготовляються косинки як з натуральних, так і з синтетичних тканин: шифон, штучний шовк, бавовна. Синтетичні тканини можна брендировать методом сублімації, що дозволяє домогтися фото якості на хустках.

Є ще маса інших видів рекламного текстилю, які ми можемо Вам запропонувати! Але про всі не розкажеш на одній сторінці, тому – телефонуйте, пишіть!

All rights reserved © FUTURE-IT

Powered by WordPress

Theme by SEOS