Буклети, кубарики, блокноти

БУКЛЕТ – вид друкованої продукції, характерний для рекламної поліграфії, що має зовнішню схожість з брошурою, але зазвичай більш складної конструкції і опрацьованого дизайну. Являє собою лист сфальцованний в два або більше згинів, на обох сторонах якого розміщена текстова і / або графічна інформація. Традиційно буклети виготовляються на папері з листа формату А4 або менше.

Буклети є тими ж листівками, формату А4, складені в один або кілька разів, але містять більш детальну інформацію. Інформація в буклетах для зручності ознайомлення, розділена на блоки і це не обов’язково реклама, тут можуть бути путівники, проспекти, програми тощо. Друкуються буклети найчастіше на крейдованому папері, а замовник сам визначає її щільність. Для адресної розсилки, а також роздачі на презентаціях, виставках, акціях буклети зазвичай друкують на тонкому папері. І завжди буклети можна відрізнити від іншої друкованої продукції своєю великою інформативністю, в якій міститься інформація не тільки з корпоративною символікою, але там може бути навіть карта проїзду. Дизайнери нашого підприємства завжди продумано і якісно готують малюнки буклетів, щоб вони своїм дизайном змогли відповідати вашим потенційним клієнтам на всі виникаючі у них питання. Чимало важливим плюсом буклетів, є те, що вони можуть бути як носій реклами, а при замовленні великого тиражу, вартість цієї реклами буде не значна.

Друк рекламних буклетів – це недорогий спосіб повно і яскраво представити інформацію про товари і послуги компанії. Формат буклету також є досить підходящим для виготовлення путівників, програмок, проспектів.

БЛОКНОТ – записна книжка з відривними листами. Блокнот – це не тільки засіб для занесення нотаток, але і довгострокова реклама. Блокноти відрізняються обсягом, форматом і кріпленням. Блокноти розрізняються між собою видом скріплення аркушів. Вони можуть бути скріплені з обкладинкою і підкладкою на пружині, на КБС (клейове безшовне скріплення) і з огинаючої обкладинкою на КБС.

Як правило блокноти виготовляють форматом А5 (148х210 мм) або А6 (105х148 мм), Обкладинка і підкладка з щільної крейдованого паперу 300-350 г / м², внутрішній блок на офсетному папері 80 г / м², плетіння – металева або пластикова спіраль, або клейове безшовне скріплення.
Не дивлячись на той, який саме блокнот Ви замовляєте, він буде складатися з підкладки, обкладинки та внутрішнього блоку. Внутрішньою частиною називають блок з аркушів паперу, кількість який встановлює замовник.

КУБАРИКИ –  це спеціальний виріб, призначений для записів. Представляє собою стопку невеликих листочків паперу певної форми, які скріплені з торця (або не скріплені). На аркуші кубарика можуть бути нанесені елементи фірмового стилю компанії, реквізити, телефони, логотип і т.д.

All rights reserved © FUTURE-IT

Powered by WordPress

Theme by SEOS