Брендування порталів та сайтів

Брендування сайту – це додаткове оформлення веб-сторінок з рекламною або іміджевою метою. Брендовані сторінки притягують інтерес відвідувачів, і при цьому не нервують їх, так як органічно вписуються в web дизайн.

  • Брендування найбільш ефективно за рахунку свого розміру та місця розташування (тепер не доведеться замикатися в стандартних дозволах банерів і можна давати волю фантазій при складанні такого вигляду реклами), то є і уместити можна практично усе, що завгодно;

  • За рахунок стилізації оформлення сайту під брендинг така реклама виглядає дуже ефективно та уместно. З її сайту може виглядати навіть краще, ніж без неї, особливо якщо реклама тематична – тоді висока конвертація оголошення забезпечена. І рекламодателям і вебмастерам в плюс!

Що представляє із себе брендинг – реклама на великих сайтах?

Такий вид інтернет-реклами є досить ефективним, так як відвідувачі, які звикли до звичайного оформлення сайту, не зможуть не помітити таку рекламу. Як правило, вся область брендування кликабельна, але навіть і без переходу на цільову сторінку відвідувач запам’ятає рекламований повідомлення.

Багаторазовий контакт аудиторії протягом тривалого періоду часу і висока ступінь довіри до брендованим сторінок забезпечують підвищення впізнаваності бренду або товару і зміцнення іміджу компанії.

Якщо вас цікавить такий вид реклами, як брендування порталів і сайтів – замовте цю послугу у нас. Крім того, якщо оформлення веб-сторінок вам потрібно для проведення банерної реклами в інтернеті, ми, як рекламне інтернет агентство, готові взяти на себе всі турботи по розміщенню.

All rights reserved © FUTURE-IT

Powered by WordPress

Theme by SEOS