Бізнес сувеніри

Сувенірна продукція підрозділяється на звичайну і VIP-продукцію, в залежності від якості і цінової категорії. Звичайна продукція лунає потенційної аудиторії або учасникам акції, і для неї характерні великі тиражі, а VIP-сувеніри можуть поширюватися серед партнерів, впливових і вигідних клієнтів, характеризуються малими тиражами.

РУЧКИ ТА ОЛІВЦІ З ЛОГОТИПОМ

Одна з найбільш популярних послуг на ринку сувенірної продукції. Недорогі промо-ручки послужать гідним знаком уваги для клієнтів, такий сувенір досить довго буде нагадувати людині про Вашу компанію. Бізнес-сувеніри, як, наприклад, престижні ручки користуються не меншою популярністю. Металева ручка з витонченим гравіюванням стане прекрасним діловим подарунком для бізнес-партнера, VIP-клієнта, керівництва.

Олівець з логотипом – це не тільки друкарська приналежність, а й корисний промо- та роздатковий матеріал – це реклама Вашого закладу, компанії або культурного заходу.

Матеріал: пластик, метал, дерево
Спосіб нанесення: тамподрук, шовкографія, гравірування.

ЩОДЕННИКИ ТА ПЛАНІНГИ.

Через велику популярність мобільної електроніки багато хто забув або і зовсім не знають про такі зручних офісних інструментах.

Щоденник – це бізнес-інструмент, невід’ємна частина системи планування та ефективного використання часу.

За своєю суттю планинг – це настільний щоденник, або, якщо можна так сказати, тижневик, так як кожна сторінка вироби розрахована саме на тиждень використання.

Незважаючи на те, що це не модні електронні пристрої, а звичайна друкована продукція, настільний планінги та щоденник не втрачають своєї актуальності. Наприклад, ними користуються не тільки ті, хто просто звик всю важливу інформацію записувати на папері, а й люди, захоплені питаннями тайм менеджменту.

Планінги часто використовуються спільно зі щоденниками: перші не покидають робочого столу і постійно знаходяться в розкритому стані, щоб власник міг миттєво оцінити зайнятість і план робіт, а другі виконують функції помічника в поїздках і на нарадах.

ВІЗИТНИЦІ Й ТЕКИ
Візитниця – це “обличчя” свого власника, його візитна картка. Звичайно, неможливо недооцінити її значення як в діловому світі, так і в повсякденному житті. Завдяки візитниці можна бути впевненим, що усі візитівки, необхідні чеки, картки знаходитимуться в ідеальному стані протягом довгого часу, вони не помнуться,  не забрудняться і, звичайно, не загубляться. І найважливіше те, що навіть завдяки такому невеликому аксесуару можна відрізнятися від інших «подібних собі» ділових людей. Візитниця – це прекрасний подарунок другу, колезі і близькій людині.

ТЕКА – це, перш за все, чудовий аксесуар для ділових людей, що працюють з паперами. Два основних види це тека для документів, і тека-портфель. Розмірами ці речі істотно не відрізняються, все підходять для стандартного формату – аркуша А4.
Аксесуар підійде в якості подарунка і для особистого користування буде незамінний!

ІНШІ ВИДИ СУВЕНІРКИ.
Існує величезна різноманітність сувенірної продукції не тільки цікавих варіантів форм, висікання, а й матеріалів для її виготовлення. Про все не розкажеш в одному розділі, але зупинимося на основних:
– чашки, термокружки, стакани, келихи
– парасолі, годинники – брелоки, магніти, значки
– запальнички, сірники
– блокноти на магніті і т. Д

Матеріал: пластик, пластизоль, шкіра, метал, скло, дерево, картон і т. Д.
Види нанесення: тиснення, гравірування, поліграфічна вставка, тамподрук

All rights reserved © FUTURE-IT

Powered by WordPress

Theme by SEOS